O nas

O nas

UNDERHOOK CAMP
throw is just the beginning / rzut jest dopiero początkiem
 

Pierwszy ogólnopolski i profesjonalny obóz/camp dla zawodników w zapasach w stylu klasycznym. Uważamy, że wiek 12-14 lat jest najlepszym momentem do rozpoczęcia uprawiania profesjonalnego sportu. To złoty wiek. W trakcie campu chcemy uświadomić na początku Rodziców jak ogromną rolę (poza szkoleniowcami) odgrywają w czasie podróży po sportowe marzenia i samych zawodników co decyduje o byciu jeszcze lepszym w sporcie. Camp jest przeznaczony tylko dla grupy 30 zawodników, pozwoli nam to na indywidualnego podejście do każdego oraz dobranie odpowiedniej techniki rzutów, do możliwości zawodnika oraz kategorii wagowej w jakiej rywalizuje.

trening-techniki.png
 

... to rozwój umiejętności technicznych
 

Jesteśmy przekonani, że m.in. duża ilość wykonywanych poprawnie rzutów decyduję o odpowiednim rozwoju i kształtowaniu się zdolności koordynacyjnych, szybkości i zwinności. Opanowanie dużego wachlarzu rzutów pozwala na ukształtowanie się techniki indywidualnej zawodnika-przyszłego Mistrza.

trening-silowy.png
 

... to stopniowe zwiększanie siły
 

Nie zapominamy o przygotowaniu fizycznym zawodników, będziemy realizować program przygotowany specjalnie stworzony na potrzeby naszej dyscypliny-zapasów w stylu klasycznym.

trening-mentalny.png
 

... to trening mentalny silnej psychiki
 

Przekonamy zawodników, że rola psychologa sportowego/trenera mentalnego nie powinna być tematem tabu. To osoba, która jest obecna w zawodowym sporcie i życiu. Im szybciej rozpoczniemy współpracę ze specjalistą, tym będzie łatwiej nam radzić sobie w sytuacjach zarówno porażki jak i sukcesu.

 

Zamknij X
Formularz zgłoszeniowy
Dane osobowe uczestnika
Dane zawodnicze
Osiągniecia sportowe
Dlaczego chcesz wiąć udział w CAMPIE?
Obowiązek informacyjny RODO
Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016.922 z dn. 28.06.2016r.) oraz zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem danych osobowych umieszczonych w formularzu zgłoszeniowym, po ich przesłaniu stanie się właściciel strony firma UNDERHOOK RADOSŁAW GRZYBICKI, z siedzibą