Artur Żołna

artur-zolna.png

Artur ŻOŁNA

Trener zapasów
 

Nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego, założyciel i trener UKS „Jedynka” Kostrzyn nad Odrą jednego z czołowych klubów w Polsce grupie młodzików i kadetów.

Były zawodnik, zdobywca 20 medali w grupie kadetów, juniorów i młodzieżowców. Pięciokrotny Mistrz Polski. Reprezentant kraju na Mistrzostwach Świata i Europy.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu z tytułem magistra i Trenera II klasy w zapasach. Posiadający uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalizacji fitness ćwiczenia siłowe oraz samoobrona.

Na co dzień prowadzący zajęcia ogólnorozwojowe i zapaśnicze w UKS JEDYNKA Kostrzyn nad Odrą zrzeszającym 120 zawodniczek i zawodników. Bardzo zaangażowany w swoją pracę, posiadający duże doświadczenie w kontaktach z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami.

Ma własną, ciekawą wizję zapasów, która doprowadza jego wychowanków na najwyższe stopnie podium. Za priorytet w sporcie uważa bardzo dobry kontakt z zawodnikiem i budowanie jego szerokiej techniki indywidualnej. W życiu prywatnym oddany swoim trzem wspaniałym kobietom, żonie Agacie oraz córkom Kindze i Nadii. Każdą wolną chwilę poświęca rodzinie, wspólnym pasjom i aktywności fizycznej.

 

 

Zamknij X
Formularz zgłoszeniowy
Dane osobowe uczestnika
Dane zawodnicze
Osiągniecia sportowe
Dlaczego chcesz wiąć udział w CAMPIE?
Obowiązek informacyjny RODO
Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016.922 z dn. 28.06.2016r.) oraz zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem danych osobowych umieszczonych w formularzu zgłoszeniowym, po ich przesłaniu stanie się właściciel strony firma UNDERHOOK RADOSŁAW GRZYBICKI, z siedzibą