Marcin Saciński

sacinski.png

Marcin SACIŃSKI

Fotograf CAMPU

Zabawą w fotografię zajmuję się już prawie 10 lat – to czas gdy zakupiłem pierwszą lustrzankę. Wcześniej robiłem zdjęcia małym aparatem kieszonkowym, potocznie zwanym "małpką". Nie wliczam jednak tego czasu do fotografowania takiego jakie wykonuję teraz, bo moim zdaniem, ciężko było to nazwać fotografią. Zresztą, do dziś nie uważam siebie za fotografa, bardziej za autora zdjęć. Czasami żartuję nawet, że nie jestem fotografem, tylko posiadaczem aparatu fotograficznego.

Zacząłem od fotografii koncertowej oraz sportowej. Biorąc udział w różnych wydarzeniach, uczyłem się tej sztuki metodą prób i błędów. Po pewnym czasie zacząłem fotografować nie tylko sport czy koncerty, ale także inne wydarzenia.

Nie chciałem się ograniczać, bo zgodnie z tym co często powtarzam: "granicę tworzy ludzka wyobraźnia".
Moja zabawa w fotografię oraz nauka tej sztuki, trwa nadal.

Wyzwanie jakie stawił przede mną organizator UNDERHOOK WRESTLING CAMP pozwala mi jednocześnie rozwijać swoją pasję i udokumentować nie tylko sportowe zmagania młodych zapaśników, ale i - w mojej ocenie - ciekawego projektu, którym jest UNDERHOOK WRESTLING CAMP. Staram się być w cieniu pracy trenerskiej, aby nie przeszkadzać, bo to ona jest najważniejsza, ale pomimo to czuję się częścią zespołu z czego jestem dumny.

Moja fotozabawa w pigułce.

  • Koncertowo I Nie Tylko 2014 - 2015
  • Radio Revolta 2014 - 2017
  • Polonia Piotrków 2014 - 2020
  • Marcin Saciński  Fotografia od 2015
  • Underhook Wrestling CAMP  od 2021